Privatumo politika

Įmonė MB "Laisvas stilius" Kodas: 304714013 Įmonės adresas: Taikos g. 11, Pasvalys. Lietuva, LT-39138. (toliau – „Laisvas stilius“ arba Mes) šiame privatumo pranešime (toliau – Privatumo politika) aprašo vartotojo (toliau – Jūsų) besinaudojančio www.cutmyfashion.lt interneto svetaine ir (ar) įsigyjančio prekes joje nurodome pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką. Ši informacija laikas nuo laiko gali būti koreguojama, tad rekomenduojame Jums prieš kiekvieną apsipirkimą perskaityti šį puslapį, kad būtumėte tikri, jog jus tenkina pateikta informacija.

Mes galime rinkti šiuos duomenis:

  • Vardą, pavardę
  • Kontaktinę informaciją, įskaitant el.pašto adresą.
  • Demografinę informaciją, tokią kaip pašto kodas, IP.
  • Kitą informaciją reikalinga klientų apklausoms/pasiūlymams vykdyti.

Asmens duomenų rinkimas, kaupimas ir naudojimas

1. Vidinę apskaitą.
2. Mes galime naudoti šią informaciją, jog pagerintume savo produktų bei paslaugų kokybę.
3. Mes galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus su naujų produktų informacija, specialiais pasiūlymais bei kita informacija, kuri mūsų manymu gali būti naudinga ir įdomu adresatams.
4. Karts nuo karto, mes taip pat galime panaudoti jūsų kontaktinę informaciją ir susisiekti su jumis marketingo tikslais. Galimos susisiekimo priemonės: el.paštu, telefonu, feisbuku ir kt.

Teksto rinkodara ir pranešimai:
Įvesdami savo telefono numerį kasoje ir inicijuodami pirkimą, užsiprenumeruodami naudodami mūsų prenumeratos formą ar raktinį žodį, sutinkate, kad mes galime jums siųsti tekstinius pranešimus (dėl jūsų užsakymo, įskaitant apleistus krepšelio priminimus) ir teksto rinkodaros pasiūlymus. Teksto rinkodaros pranešimai neviršys 20 per mėnesį. Jūs pripažįstate, kad sutikimas nėra pirkimo sąlyga.
Jei norite atsisakyti tekstinių rinkodaros pranešimų ir pranešimų prenumeratos, atsakykite su STOP į bet kurį iš mūsų atsiųstą mobilųjį pranešimą arba naudokitės atšaukimo nuoroda, kurią pateikėme bet kuriame savo pranešime. Jūs suprantate ir sutinkate, kad alternatyvūs atsisakymo būdai, pavyzdžiui, alternatyvių žodžių ar užklausų naudojimas, nebus laikomi pagrįsta atsisakymo priemone. Gali būti taikomi pranešimų ir duomenų perdavimo tarifai.
Jei turite klausimų, parašykite „HELP“ numeriu, iš kurio gavote pranešimus. Taip pat galite susisiekti su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos. Jei norite atsisakyti, atlikite anksčiau nurodytas procedūras.

Slapukai

Slapukas (angl. cookies)  - mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Kai jūs sutinkate, jog slapukai būtų naudojami, šis tekstinis dokumentas yra pridedamas ir slapukai leidžia analizuoti puslapio srauto informaciją. Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę.

Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant  į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Apibendrinant, slapukai padeda gerinti internetinį puslapį, leidžiant mums stebėti kurie puslapiai jus domina, o kurie ne. Slapukai jokiu būdu negali perduoti mums prisijungimo prie jūsų asmeninio kompiuterio ar informacijos apie jus, apart tos informacijos, kurią jūs savo noriu pateikiate. Jūs visada galite pasirinkti priimti ar atmesti slapukus. Daugelis interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau jūs galite keisti naršyklės nustatymus ir nepriimti slapukų.

Duomenų saugumas

Mes saugome Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimas.

Mes siekiame nesaugoti pasenusios arba nereikalingos informacijos ir užtikrinti, kad asmens duomenys ir kita informacija apie klientus būtų nuolat atnaujinta ir teisinga.

Apibendrinimas

Užsiregistruodami mūsų el. parduotuvėje www.cutmyfashion.lt ar kitaip naudodamiesi mūsų el. parduotuvės paslaugomis, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su mūsų Privatumo politika ir su ja sutinkate. Taip suteikiate mums teisę rinkti, kaupti, naudoti marketingo tikslais Jūsų asmens duomenis, taip kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje.

Jūs taip pat turite teisę, pateikę mums rašytinį prašymą (paštu ar elektroniniu paštu) pareikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius savo asmens duomenis, reikalauti sustabdyti, išskyrus saugojimą,savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant šios Privatumo politikos sąlygų. Taip pat konkrečiu Jūsų rašytiniu prašymu, visa Jūsų asmeninė informacija gali būti pašalinta.

Kontaktinė įmonės informacija:

MB "Laisvas stilius"

Įmonės kodas: 304714013

Įmonės adresas: Taikos g. 11, Pasvalys. Lietuva, LT-39138

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@cmf.lt

Arba telefonu: +37069466986 arba +37069237886