Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Siuvimas pagal Jūsų išmatavimus

Suprantame, kad ne visiems tinka mūsų sukurti ir pagaminti drabužiai. Skirtingos kūno proporcijos bei asmeninio stiliaus poreikiai lemia, jog kartais tenka ieškoti galimybės atlikti individualias gaminio korekcijas.

Pavyzdžiui, įsigijote per ilgas ar per trumpas kelnes; reikia patrumpinti megztinio rankoves; suknelė kiek ilgesnė nei tikėjotės...Galiausiai, abejojate, ar mūsų siūlomas drabužio dydis Jums tikrai tiks, todėl prieš perkant norėtumėte užsakyti išankstines gaminio korekcijas (siuvimą pagal Jūsų išmatavimus). Jau galime tai pasiūlyti!

Todėl, jei domitės konkrečiu mūsų gaminiu, tačiau nesate užtikrinti ar patenkinti dėl savo pasirinkimo, kviečiame kreiptis dėl individualių drabužių korekcijų.

SVARBU! Kadangi šis procesas reikalauja papildomo darbo, žinių ir laiko, ši paslauga Jums papildomai kainuos 10 Eur prie pradinės gaminio kainos. Taip pat, užsakius šią paslaugą prarandate galimybę pakartotinai grąžinti drabužį. Grąžinimas, kaip įprastai, bus galimas tik tokiu atveju, jei gaminys brokuotas.

Norint užsisakyti individualias gaminio korekcijas, susisiekite su mumis: info@cmf.lt arba +37069237886