Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

MŪSŲ SIUVYKLA

Labas, jei esi šiame mūsų puslapyje, galiu garantuoti, kad esi nepaprasta moteris ar mergina ir tau rūpi lietuviška mada, bei palaikai tokius kaip mes, vietinius gamintojus. Čia rasite nuotraukų galeriją ir trumpą istoriją "Kaip gimsta mūsų gaminiai"

cut my fashion

Mes, Ernesta ir Adas bei visa mūsų cut my fashion komanda, kurią sudaro 13 žmonių, kuriame ir dirbame savo profesionalioje siuvykloje. Esame įsikūrę Panerių g. 43, Vilniuje. Čia gimsta pirmos idėjos, čia gimsta tavo drabužis. Su kiekviena diena tobulėjame ir siekiame aukščiausių tikslų savo šeimos versle. Tad trumpai norime pasidalinti su Jumis, kaip mes įgyvendiname savo idėjas:

cut my fashion komanda

Kūrimas — ilgas procesas, kuriame mums svarbi kiekviena detalė. Tad kaip gimsta mūsų siuvami cut my fashion drabužiai?

cut my fashion

Idėja. Be abejo, tai pats pirmas ir vienas svarbiausių etapų. Viskas prasideda nuo balto popieriaus lapo — pieši, nepatinka, suglamžai, meti į šiukšlių dėžę. Ir vėl iš naujo… iki tol, kol atrandame sau patinkantį modelį.

cut my fashion

Drabužio techniniai brėžiniai. Paprasčiau tariant, lekalai — tai drabužio eskizas su visais tiksliais išmatavimais. Tai pasiutėliškai sudėtingas ir daug kruopštumo ir kompetencijos reikalaujantis darbas. Labai svarbu tinkamai sukonstruoti pirminį dydį, todėl šiame etape mes samdome parterius kurie turi tam visas priemones ir didžiulė patirtį. Tai mūsų investicija į profesionalumą.

cut my fashion


Audinio parinkimas ir testavimas. Kurdami drabužius išbandome tikrai ne vieną audinį, kol randame kiekvienam modeliui tinkamiausią.

cut my fashion audiniai

Prasiuvimas ir matavimai. Dažniausiai naują gaminį iš pirmo karto nepavyksta pasiūti taip, kaip norisi, todėl šis etapas apima nuolatinį techninio brėžinio taisymą ir tobulinimą. Atlikus naujo gaminio reikiamas korekcijas, sekantis žingsnis - techninio brėžinio dauginimas nuo XS iki XXL ir visų dydžių prasiuvimas. Po prasiuvimo, visada stengiamės išbandyti kiekvieną dydį ant skirtingų kūno tipų žmonių (mūsų artimųjų rate). Tai beprotiškai svarbu — juk norime, kad kiekvienas žmogus su mūsų drabužiais jaustųsi patogiai ir komfortiškai! Matydami realų vaizdą galime išgryninti kiekvieno drabužio dydžio pliusus ir minusus.

cut my fashion

Po visų šių etapų, atlikę visas reikiamas korekcijas, tvirtiname projektą ir galime pradėti gamybą. Visa tai reikalauja labai daug rankų darbo. Jei esi nepaprasta asmenybė (tikiu, kad taip) ir nemėgsti sutikti kitos žmogaus su tokiu pačiu drabužiu, kviečiame pamėgti mus ir tapti mūsų misijos dalimi. Mes esame maži didžiųjų prekės ženklų rinkoje, bet tuo pačiu unikalūs. Todėl tokiu pačiu drabužiu sutikti kitą žmogų yra labai nedidelė galimybė.

cut my fashion

Ir pabaigai: jei esate įsigiję mūsų gaminį ar planuojate tai padaryti, esame be galo laimingi! Nes mūsų misija yra išliekamoji vertė, tad nekuriame vienadienių ir greitai nusidėvinčiu modeliu. Ačiū, kad palaikote lietuvišką verslą.

cut my fashioncut my fashioncut my fashioncut my fashioncut my fashion

cut my fashioncut my fashioncut my fashioncut my fashion

cut my fashion

DABARTINĖ SIUVYKLA
Atnaujinta 2022-10-11 dieną. Dabartinė ir pati naujausia mūsų siuvykla yra Panerių g. 43, Vilniuje, Lelijos teritorijoje (viena didžiausių siuvyklų visame Pabaltyje). Siuvyklos bendras plotas yra net 300 m² ! Šiose patalpose darbus pradėjome visai neseniai.
Nuostabu tai, kad šioje siuvykloje jau galite pamatyti ir pasimatuoti mūsų gaminius gyvai. Jei būsite pakankamai smalsūs, atvykus Jums galėsime parodyti netgi drabužių gamybos procesą. Taip pat, užsakius prekę internetu, ją galėsite atsiimti nemokamai siuvykloje Jums patogiu metu.

cut my fashion - stilius visada su tavimi!