B2B (verslui):

čia

MŪSŲ SIUVYKLA

Labas, jei esi šiame mūsų puslapyje, galiu garantuoti, kad esi nepaprasta moteris ar mergina ir tau rūpi lietuviška mada, bei palaikai tokius kaip mes, vietinius gamintojus. Čia rasite nuotraukų galeriją ir trumpą istoriją "Kaip gimsta mūsų gaminiai"

cut my fashion
Mes, Ernesta ir Adas bei visa mūsųcut my fashion komanda kurią sudaro 12 žmonių, dirbame savo profesionalioje siuvykloje. Esame įsikūrę Panerių g. 43, Vilniuje. Čia gimsta pirmosidėjos, čia gimsta tavo drabužis. Čia gimėme ir mes, kaip kūrėjai ir gamintojai. Su kiekviena diena tobulėjame ir siekiame aukščiausių tikslų savo šeimos versle. Tad trumpai norime pasidalinti su Jumis, kaip mes įgyvendiname savoidėjas:

cut my fashion komanda

Kūrimas — ilgas procesas, kuriame mums svarbi kiekviena detalė. Tad kaip gimsta mūsų siuvamicutmy fashiondrabužiai?

cut my fashion

Idėja. Be abejo, tai pats pirmas ir vienas svarbiausių etapų. Viskas prasideda nuo balto popieriaus lapo — pieši, nepatinka, suglamžai, meti į šiukšlių dėžę. Ir vėl iš naujo… iki tol, kol atrandame sau patinkantį modelį.

cut my fashion


Lekalų konstravimas. Paprasčiau tariant, lekalai — tai drabužio eskizas su visais tiksliais išmatavimais. Taipasiutėliškai sudėtingas ir daug kruopštumo reikalaujantis darbas. Labai svarbu tinkamai sukonstruoti pirminį dydį, todėl šiame etape mes nuolatos bandome, tobuliname ir testuojame.

cut my fashion


Audinio parinkimas ir testavimas. Kurdami drabužius išbandome tikrai ne vieną audinį, kol randame kiekvienam modeliui tinkamiausią.

cut my fashion audiniai


Prasiuvimas ir primatavimas. Dažniausiai iš pirmo karto nepavyksta pasiūti taip, kaip norisi, todėl šis etapas apima nuolatinį taisymą ir tobulinimą. Tik tuomet galime judėti į kitą etapą. Visuomet siekiame aukščiausios kokybės ir ištobulinti gaminį taip, kad jis tarnautų žmogui kuo ilgiau.

cut my fashion


Lekalų dauginimas ir visų dydžiųprasiuvimas. Poprasiuvimo išbandome kiekvieną dydį ant skirtingų kūno tipų moterų (mūsų artimųjų rate). Tai beprotiškai svarbu — juk norime, kad kiekviena moteris su mūsų drabužiais jaustųsi patogiai ir atrodytų nepakartojamai!Matydami realų vaizdą galime išsigryninti kiekvieno drabužio pliusus ir minusus.

cut my fashion siuvimo įranga


Taigi, tik po šių 5 etapų galime drąsiai ir užtikrintai pradėti siuvimą. Visa tai reikalauja labai daug rankų darbo.
Jei esi nepaprasta moteris ar mergina (tikiu, kad taip) ir nemėgsti sutikti kitos moters su tokiu pačiu drabužiu, kviečiame pamėgti mus ir tapti mūsų misijos dalimi. Mes esamesąlyginai mažididžiųjųprekės ženklų rinkoje, bet tuo pačiu unikalūs. Todėl tokiu pačiu drabužiu sutikti kitą moterį yra labai nedidelė galimybė.

cut my fashion


Ir pabaigai: jei esi įsigijus mūsų gaminį ar planuoji tai padaryti, esamebe galo laimingi! Nes mūsų misija yra išliekamoji vertė, tad nekuriame vienadienių ir greitainusidėvinčiu modeliu. Ačiū, kad palaikote lietuvišką verslą.

cut my fashioncut my fashioncut my fashioncut my fashioncut my fashion

cut my fashioncut my fashioncut my fashioncut my fashion

cut my fashioncut my fashion - stilius visada su tavimi!

Ieškoti