Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

MŪSŲ ISTORIJA

           

Mūsų istorija prasidėjo prieš 6 metus. Visą tą laiką atsakingai dirbome, tam kad pasiektume tokį lygį kokiame dabar esame. Sukūrėme prekės ženklą cut my fashion. Sako, svajokite atsargiai, nes svajonės pildosi, bet kokia ilga ir įdomi istorija slepiasi už svajonės įgyvendinimo supranta tik tie, kas žino, kiek pastangų reikia įdėti ir „perdegimų“ tenka įveikti…

Taigi, iš pradžių mes buvome tik dviese, Ernesta ir Adas. O dabar, net patys stebimės, kaip mums taip pavyko paaugti. Trumpai apie mus.

Žavioji Ernesta, ji visuomet skubanti ir lekianti per gyvenimą, tarsi vėjas. Pagal specialybę – želdinių dizainerė, tačiau atsitiko taip, kad šiuo metu vystome savo verslą ir su savo specialybe nieko bendro neturi. Tačiau kaip yra sakoma "ką išmoksi, to ant pečių nenesiosi". Ir tai jai leidžia būti mūsų idėjų generuotoja ir įkvėpėja.

Aš – Adas, esu atkaklus, savo tikslų siekiantis žmogus, nepatikėsite, buvau statybininkas, tačiau jau 5 metai kaip it vijurkas sukuosi mūsų drabužių kūrimo versle. Pirmiausia, kaip fotografas. Neslėpsiu, ilgai ir atsakingai ruošiausi, mokiausi, įdėjau begales pastangų, kad suprasčiau, kaip reikia fotografuoti. Be fotografijos dar esu atsakingas už marketingą, reklamą ir pardavimus. Be meilės darbui negalėčiau tiek daug daryti, todėl viskas, ką darau – iš širdies.

Ir kas svarbiausia, reikia nepamiršti mūsų didžiausio pagalbininko! Tai Herkus, mūsų mažasis padėjėjas, įkvepiantis mus siekti savo didžiausių tikslų!

Dabar mūsų komandoje jau 13 žmonių. Turiu pasakyti, velniškai talentingi ir užsispyrę žmonės, kurie niekada nesustojo tikėti tuo, ką daro. Mūsų komandoje dirba 6 siuvėjos, Gražina, Jolanta, Violeta, Božėna, Laima, Nijolė. Per savo ilgus darbo metus, jos yra sukaupusios didžiulę patirtį. Jų profesionalumu esame garantuoti.

Taip pat savo komandoje turime, sukirpėją Petrą

Lygintoją Mariją

Jaunają dizainerę Kamilę

Bei visų galų meistrę Dianą kuri yra Ernestos sesuo. Ir aišku, mes su Ernesta.

Atnaujinta 2021-11. Turime savo komandoje ir dar vieną narį. Tai Karolis, Ado brolis. Kaip mes visi juokaujame, tai mūsų nepamainomas ukvedys😀 Viso 13 asmenybių, kurios viena kita papildo dėl bendro tikslo.

Viskas prasidėjo 2015 metais nuo internetinės prekybos, kai prekiavome tik internete, o gaminius siuvome tik kitose siuvyklose, tačiau dabar esame lūžio ir augimo taške. Turime nuosavą nuostabią ir profesionalią siuvyklą Vilniuje. Visų šių nuostabių žmonių (mūsų komandos) dėka, mes tobulėjame su kiekviena diena – mes augame ir tikimės, kad augsite kartu su mumis. Kad liksite ištikimi ir palaikysite lietuvišką verslą. Esame be galo laimingi, matydami tave prisijungus prie mūsų.

Mūsų misija – atskleisti jūsų grožį, suteikti patį aukščiausią komforto ir kokybės jausmą, koks tik įmanomas. Mes žinome tą jausmą, kai nieko nėra geriau, kai aiškiai žinai, kad savo garderobe turi tai, kas pagaminta su meile Lietuvos gamintojo. Tikime, kad ir tu žinai tą jausmą, tačiau jei kartais nežinai, visa širdimi rekomenduojame tai pajusti.


cut my fashion – stilius visada su Tavimi.