B2B (verslui):

čia

Vasara stilingu ir komfortišku ritmu

Daugiau nei metus laiko gyvendami karantine, jau spėjome priprasti ir netgi pamiltinamų stilių, kurį lengvai ir greitai išsinešėmeį gatvę. Minkšti, jaukūs treningai, megztikostiumėliai, sportinės tamprės ir madingi, trimis dydžiais per dideli vaikinomarškinėliai — ryte su mielu noru velkamės drabužius, kurie kažkada buvo skirtilaisvalaikiui ir keliaujame su jais atlikinėti darbų, tvarkyti reikalų ir gyventi pilnutempu.

O ką rengtis kai atšyla oras?

Taip paprastai ir be madingo streso antrame karantine pragyvenome rudenį,žiemą irbeveik pavasarį. O dabar, vasarai siunčiant pirmuosius karštus saulės spindulius,šiektiek sutrikome — su kelnėmis per karšta, suknelei dar trūksta kelių laipsnių, o sudžinsiniaisšortais jau atrodo nebe taip patogu. Tokiam atvejui tobulas variantas yrakomfortiškas vasarinis treningas —šortų ir džemperio derinys. Toks minkštas irlengvas aprangos pasirinkimas puikiai tinka tiek dirbant namuose, tiek gamtoje,einantį miestą ar keliaujant pošalį. Su juo ne tik jausitės patogiai, bet ir atrodysitešiuolaikiškai.

Kokius treningus rinktis?

Treningai su šortais

Nauja CMF by Kamilėšortų ir džemperio treningų kolekcija, kurta bendradarbiaujantsu Kamile Kanapeckaite — tai nauja stiliaus banga jūsų spintai ir atgaiva jums, nes,pagaliau nebereikės sukti galvos dėl peršiltos ar nepakankamai patogios aprangos.Šikolekcija puikai perteikia stiliaus ir kokybės santykį, todėl galite pamiršti apiekompromisus vieno ar kito atžvilgiu.

Dizainas ir spalva

Oversized stiliaus džemperis irįprasto dydžiošortai pagaminti iš jau pamėgto,švelnaus ir ilgaamžiško audinio, o džemperio rankogaliai ir apykaklė — iš tampraustrikotažo. Abi kostiumėlio dalys turi kišenes, kurios pravers norint su savimiį vasarosnuotykius pasiimti tik reikalingiausius daiktus. Nors džemperis jau yra didintas,nereikėtų vengti dėvėti ir didesnį dydį neiįprastai nešiojate tam, kadįvaizdis būtų darlaisvesnis ir nevaržytų judesių.

Kolekciją sudaro keturių spalvų laisvalaikio kostiumėliai — juodas mėgstančiomsklasiką ir subtilią eleganciją, kreminis prijaučiančioms natūraliems gamtos atspalviamsbei paprastumui, melsvas pasiilgusioms gaivos iršviesaus, vasaros dangaus, beiryškios ciklameno spalvos toms, kurios nori išsiskirti iš minios ir turi ambicijąužkariautišią vasarą.

Jei sunku išsirinkti spalvą, rinkitės kelis skirtingus treningus, kad galėtumėtežaisti suspalvomis ir derinti vienos spalvosšortus su kitos spalvos džemperiu, taipsusikurdamos daug skirtingųįvaizdžių.

Kaip derinti treningus vasarą?

KadangiCMF by Kamilė treningai yra paprasti, universalūs, vienspalviai, juos galimaderintiįvairiai, priklausomai nuo to, kokį stilių siekiate susikurti.

Norėdamosįneštišiek tiek formalumo aršventiškumo, derinkite treningą su klasikiniušvarku ar lietpalčiu, suvarstomais batais ar espadrilėmis ir patobulinkiteįvaizdį ilgaisarba apvaliais puošniais auskarais. Jei vis tik norite susikurti labiau kasdienišką ar sportinį ansamblį, derinkite treningą su bomberiu ar baikerio stiliaus striuke, lengvaiskedais ar kerziniais batais. Nepersistenkite su aksesuarais — prie kasdienio stiliausderinkite minimalistinius auskarus, vieną ar kelisžiedus, laikrodį arba smulkiąapyrankę.

Gero nešiojimo!

Su meile, cutmyfashion komanda

 

Palikti komentarą (užpildykite visus laukelius)

Ieškoti