B2B (verslui):

čia

Vienas laisvalaikio komplektas visiems vasaros nuotykiams.

Vienas laisvalaikio komplektas visiems vasaros nuotykiams. Daug vasaros nuotykių — vienas laisvalaikio komplektas. Vasarai pagaliau atėjus ir į mūsų šalį, lepinamės šiltais orais, planuojame saulėtas dienas ir dėliojame nuotykius savaitgaliams, kurių nekantriai laukiame kiekvieną darbo dieną. Sulaukus jų, nesinori daug galvoti apie aprangą, poreikiai tuomet būna paprasti ir jau, atrodo, visiems gerai žinomi — stilius, komfortas ir prisitaikymas prie besikeičiančio oro.

Mes, cutmyfashion komanda, šiuos poreikius suprantame geriau, nei kas kitas, todėl nusprendėme imtis veiksmų ir rasti tobulą sprendimą. Naujausias mūsų kūrinys — pasirinktinai dviejų arba trijų dalių, kelių spalvų laisvalaikio kostiumėlis užpildys šiuos poreikius ir taps nepakeičiamas jūsų nuotykių vasaros kompanionas.

 

Į gamtą

 

Keliaujant į gamtą, svarbiausias aspektas yra visokeriopas patogumas — kad dieną būtų ne per karšta, o vakare jaustumėmės šiltai, jaukiai ir netaptume uodų taikiniu.

Miško žalios spalvos kostiumėlis — puikus kandidatas jūsų kelionei į gamtą. Dieną derinkite paprastus, kasdienius marškinėlius ir šortus, vakarop ant marškinėlių užsimeskite džemperį su gobtuvu, o atvėsus orui, šortus pakeiskite į kelnes ir mėgaukitės aktyviomis pramogomis, žaidimais ar šokiais prie laužo su judesių nevaržančia apranga.

Kadangi audinys tamsios spalvos ir lengvai prižiūrimas, jūsų poilsio netrukdys baimė išsitepti gamtos apsusptyje.

 

Prie jūros

Ką rengtis prie jūros, jei ne šviesų, dangiškos mineralų spalvos laisvalaikio kostiumėlį? Minkštas, švelnus ir malonus odai, džemperio ir šortų arba džemperio ir kelnių derinys atrodys stilingai vaikštant pajūriu ir suteiks jaukumo jausmą gulint paplūdimyje ir stebint mėlyną dangų.

Vakarui atėjus, džemperis su gobtuvu apsaugos nuo jūros vėjo, o kelnių kišenės taps puikiu būdu susišildyti rankas.

 

Mieste

Mieste vasaros savaitgalius dažniausiai leidžiame norėdami netrukdomi pasigrožėti saulės nutviekstais architektūriniais paminklais, pasivaikščioti mažomis, Italiją primenančiomis gatvelėmis ar lėtai pasivažinėti dviračiu su instagraminiuspalvotų gėlių krepšiu prie vairo.Tokioms mini atostogoms tinkamai apsirengti taip pat reikia — čia tobulai tiktų šviesus, subtilios rožinės spalvos treningas, kurį galėsite derinti su įvairaus stiliaus avalyne, lauko drabužiais bei aksesuarais, priklausomai nuo suplanuotos veiklos.

Kostiumėlio dizainaskonceptualus, be jokių nereikalingų detalių. Šortų ir kelnių liemuo su gerai laikančia guma, o džemperis — laisvo stiliaus, todėl suteiks komfortą ir stilių bet kokiame miesto nuotykyje.

 

Vakarėliui namuose

Nors ir džiaugiamės pokarantinine laisve bei tuo, kad vakarėlius pagaliau galime rengti viešose erdvėse, kartais savaitgalį jaučiamės pasiilgę namų, todėl su artimų draugų kompanija verčiau renkamės linksmintis būtent šioje aplinkoje.

Kadangi namuose būtinybės puoštis nėra ir norisi linksmintis patogiai, laisvalaikio kostiumėlis ir vėl tampa mūsų įvaizdžio pasirinkimu numeris vienas. Nedideliam paįvairinimui, kad vakarėlyje jaustumėtės šiek tiek kitaip, nei kasdien namuose, rinktinės ryškią treningo spalvą, kurios galbūt nesirinktumėte dienai namuose ar mieste.

Ar su kelnėmis, ar su šortais, raudonas cutmyfashion laisvalaikio kostiumėlis ne tik suteiks jums norimą komfortą, bet taip pat padės atrodyti išskirtinai ir drąsiai. Papildykite jį minimalistiniais, smulkiais aksesuarais ir jūs pasiruošusi namų fiestai!

 

 

1 Atsakymas

Vaida Januška

Vaida Januška

Laba diena,

noriu užsisakyti sau ir vyrui laisvalaikio kostiumus (treningus), gal kartais siuvate individualiai pagal mūsų išmatavimus? ačiū

Palikti komentarą (užpildykite visus laukelius)

Ieškoti