B2B (verslui):

čia

Koks rūbas yra visapusiškai universalus?

Atsakymo ilgo galvoti neprireiks. Be abejonės — tai suknelė ir džemperis viename! Šio tipo drabužis yra vienas iš skubančio miesto stiliaus atributų ir tikras gelbėjimosi ratas tais rytais, kai „nėra, ką apsirengti“. Įšokus į stilingą suknelę-džemperį galima drąsiai nerti į nuotykių ir reikalų kupiną dieną. Ne veltui daugelis taip pamėgo šį drabužį — juk jame telpa ir lašelis moteriškos elegancijos, ir, svarbiausia, patogumas.

CUT MY FASHION prekės ženklo suknelė-džemperis — tai stilingas pasirinkimas kasdienai. Aukštus standartus savo gaminiams taikantis lietuviškas prekės ženklas pabrėžia, kad jų drabužiai — ne greitos mados produktai. Su didele meile ir kruopštumu kuriamoslietuviškos suknelės ir kiti gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu. Viskas pasiūtos iš kokybiško audinio, turinčio specialių savybių, kurios apsaugo nuo pluošto gumulėlių susidarymo.

  

 

Kada ir kaip dėvėti suknelę-džemperį?

 „Džemperinė suknelė“ yra puikus pasirinkimas laisvalaikio aprangai. Kita vertus, tai labai universalus rūbas, suteikiantis pačių įvairiausių derinimo galimybių, todėl parinkus tinkamus aksesuarus ją galima nešioti beveik bet kur ir bet kada. Pasivaikščiojimams, susitikimui su draugais, pakeliui iš taško A į tašką B — tokiasuknelė yra nepamainoma nuolat skubančioms bei vertinančioms komfortą. Nesiglamžanti ir tampri suknelės medžiaga, prisitaikanti prie kiekvienos figūros, itin švelnus ir odai malonus audinys — kas gali būti geriau už stilingą ir patogų drabužį? Beje, dar viena CUT MY FASHION suknelių detalė, atiduodanti duoklę visiškam komfortui — kišenės.

 

Į darbą — stilingai ir patogiai

 Jei darbe nekaraliauja griežtas „dres kodas“,suknelė-džemperis gali būti TAS rūbas, kuris leis bent kuriam laikui pamiršti pabodusius švarkus ar megztinius. Stilinga suknelė-džemperis apgobs Jus taip trokštamu komfortu, tačiau dėvėdami ją atrodysite pasitempusi ir šiuolaikiška. Tai puiki išeitis, kai po darbo turite kitų planų, kadangi tokia laisvesnio stiliaussuknelė puikiai tiks ne tik darbe, bet ir už jo ribų. Lietuvoje pagamintos CUT MY FASHION suknelės — vienspalvės, dekoruotos išlaikant minimalizmą. Klasikinės juodos, elegantiškos pilkos ar ryškesnės ochros plytų spalvos suknelės — skoningas pasirinkimas kasdienai.

 

Su kuo derinti suknelę-džemperį?

  1.   Prailgintas paltas

Elegantiško stiliaus gerbėjoms vėsesniu oru rekomenduojame suknelę-džemperį derinti su prailgintu paltu. Be to, tai saugus ir skoningas derinys kelionei į biurą.

  1. Oversized striukė

Skroskite gatves drąsiai pakelta gatve vilkėdama patogią CUT MY FASHION suknelę ir oversized striukę. Tai veržlus ir madingas derinys, idealiai tinkantis permainingiems lietuviškiems orams.

  1. Odinės kelnės

Ne paslaptis, kad trumpą suknelę-džemperį galima dėvėti dviem būdais — kaip suknelę arba kaip tuniką. Išbandykite džemperinės suknelės ir odinių kelnių duetą ir įneškite įdomesnių akcentų į savo stilių.

  1. Juosmens rankinė

Šis devyniasdešimtųjų įkvėptas aksesuaras užkariavęs gatves jau kurį laiką. Tinkamai parinkta juosmens rankinė arba „fanny pack“ puikiai dera prie laisve spinduliuojančios džemperinės suknelės ir suteiks dar vieną šiuolaikišką akcentą Jūsų įvaizdžiui.

  1. Sneakers

Judesių nevaržanti suknelė ir madingi sneakers modelio sportiniai batai — puikus derinukas visoms progoms. Šiam deriniui į kompaniją idealiai tiks stilinga kuprinė.

  

 

1 Atsakymas

Aistė

Aistė

Sužavėta tiek kokybę tiek universalumu. Nori būti namuose? Tinka
Nori greit nubėgt į parduotuvę? Tinka
Nori nesukant galvos išeit į parką? Tinka
Priderinus papildomus aksesuarus ir avalynę, puikiai galiu pasirodytį ir mieste. Ačiū jums, kad esate ir kuriate😉

Palikti komentarą (užpildykite visus laukelius)

Jūsų komentaras bus rodomas tik po patvirtinimo

Ieškoti